top of page

Aktuální poutě

IMG_2544.jpeg

Pouť Českým rájem

Termín: 14. -16. 6. 2024    

IMG_0015.jpeg

Pouť po Maroku

Termín: 21. -28. 9. 2024

Poutě

Miluji cestování. Celý život ráda poznávám nová místa a zcestovala jsem jich již mnoho. Každá cesta mě obohatila. Každá cesta mi přinesla do života nové zkušenosti, postřehy, prozření, nadhled a mnohdy pochopení a odpovědi na otázky, které jsem doma marně hledala. Pro mě je cesta lék. Při cestě po chvíli zapomenu na starosti či problémy, které jsem řešila doma, a které již nejsou tak velké či aktuální. Při cestě vnímám, že svět není jen moje bublina, vnímám komplexnost, jiné vrstvy, jiné tradice, kultury, chování, emoce, barvy, zvuky, vůně, rozptýlení, dobrodružství. Vystoupení z mé komfortní zóny. Při každé cestě se dostávám stále více k sobě, ke svému uvědomění kdo jsem, proč tu jsem, co mám dělat a co mám pochopit. 

Na cestě mi vyplouvají i obavy, strachy, emoce a jiné překážky a výzvy, se kterými musím pracovat a zpracovat. 

Nikdy dříve jsem ovšem vědomě neabsolvovala cestu se záměrem. Cesta se záměrem je úplně jiný kalibr a cestování se stává doslova objevováním a pozorování znamení, které při cestě dávají dohromady skládanku, na konci které dostanu odpověď na to, na co se ptám, na konci které se mi zjeví věci, které potřebuji vědět či pochopit pro můj další krok na tu horu, na kterou v životě všichni lezem.

Někdy, když člověk dlouho tápe nad svými životními otázkami či stojí před nějakou životní výzvou, zpracovává nějaké životní překážky či emoce nebo jen stojí před rozhodnutím a změnou - je dobré odjet. Ne ujet, ale odjet se záměrem či cílem získat nadhled, odstoupit od té situace a dokázat se na ni podívat doslova zvenčí, z jiné reality. Ano, dá se tak učinit i v meditaci či jiném vědomém mentálním cvičení, ale když má člověk možnost odstoupit i fyzicky, je to vždy rychlejší a lepší. Člověk získá nadhled, dokáže se na situaci podívat s odstupem, získá čas si vše promyslet aniž by musel u toho dělat stopadesát dalších věcí a k tomu je cesta perfektní možnost. 

IMG_0399.jpeg
IMG_1592.jpeg

Můj nejodvážnější krok byl, že jsem se vydala na pouť do Santiaga de Compostela se svými syny 9 a 11 let a ušli jsme cestu dlouhou 100 km. Spolu sami. Cesta nás velmi spojila, spojila nás všechny a každého zvlášť, mě jako matku s dětmi, ale zároveň jako průvodkyni, která se musí postarat nejen o sebe, ale i o děti a zajistit jim bezpečí. Děti spojila mezi sebou jako bratry. Ty, kteří se celou dobu doma rvou, byli ti nejlepší parťáci. Spojila mě samu se sebou a všichni jsme nalezli na cestě svobodu, mír a neskutečné pouto, na které nám zbydou ty nejlepší vzpomínky.

Proto jsem se rozhodla nabídnout vám podporu při Tvých životních poutích buď 1:1 nebo ve skupině jako průvodce. Průvodce, podpora a save keeper na Tvojí cestě. Pojedeme tam, kam Tě to nejvíce volá. Cílovou destinaci určuješ ty. Já Ti budu k dispozici jako průvodce, kouč, mentor a pomohu Ti vidět věci bez závoje na očích, jasně a čistě, pomohu Ti dovézt Tě k odpovědím na Tvé otázky. Pomohu Ti zpracovat emoce a jiné brzdy, které Ti brání k rozletu. Dovedu Tě zpátky k tobě, kde se skrývá ten největší poklad. 

IMG_0422.jpeg

Pouť je pro toho, kdo

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Stojí před životním rozhodnutím a bojí se udělat krok do neznáma

 

Neví už kudy kam a ví, že je potřeba udělat cokoliv, hlavně něco, aby se věci v jeho životě hnuli z místa

 

Chtějí udělat změnu a bojí se

 

Chtějí nalézt sami sebe a znovu se sebou spojit

 

Chtějí získat nadhled nad svým životem

 

Chtějí si třeba jen odpočinout a zažít dobrodružství

 

Chtějí něco nového zažít a zároveň se u toho i rozvíjet

favicona.png
favicona.png
favicona.png
favicona.png
Form coaching

Co ti cesta se mnou dá

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Získáš nadhled nad svým životem

Spojíš se opět se sebou

Naučíš se překonávat překážky a výzvy

Naučíš se pracovat se svými emocemi

Získáš sebevědomí a radost ze života

Získáš nové zážitky

A možná se Ti na tvé cestě objeví i něco navíc

favicona.png
favicona.png
favicona.png
favicona.png

Pokud Tě cesta se mnou 1:1 nebo ve skupině volá napiš mi pro více info:

Momentálně připravuji pouť Českým rájem, koho volá pište.

bottom of page