top of page

Reference

Komu jsem pomohla na cestě za  svým snem

DSC_2079.jpg
Ref byznys

Reference business mentoringu

Vendula Mátlová

1a60bbc038916b7f36cf0f2a3533b5c6_edited.jpg

Ráda bych doporučila Eriku jako skvělou koučku pro byznys mentoring.  

Během našich 10 hodin společné práce jsem získala neocenitelné poznatky a dovednosti, které mi pomohly nejen v mém podnikání, ale také v osobním životě.      

Erika mi dokázala jasně a srozumitelně vysvětlit, jak osobní život a osobní vztahy ovlivňují můj byznys. Pomohla mi objevit spojitosti mezi těmito oblastmi a ukázala mi, jak je důležité harmonizovat a vyvážit oba aspekty mého života.      

Díky její podpoře a vedení jsem udělala odvážné změny, kterých bych se sama bála. Díky jejím cenným radám jsem se rozhodla přesunout do místa, které cítím jako domov, mnohem dříve, než jsem si původně naplánovala. Její schopnost poslouchat a porozumět mi jako jednotlivci mi pomohla najít odvahu k této změně.  

Erika je vysoce empatická a respektuje individuální potřeby a cíle každého klienta, navíc "vidí" co se děje pod pokličkou a dokáže to vytáhnout na povrch. Její zkušenosti a znalosti v oblasti byznysu, marketingu a osobního rozvoje jsou zřejmé a neocenitelné. Měla jsem pocit, že jsem s ní měla partnera, který mi pomohl odhalit má slabá místa a potenciály a vytvořit konkrétní akční plány pro dosažení mých cílů.      

Jako přidanou hodnotu z koučingu od Eriky si odnáším spoustu inspirativních nápadů, které je schopna snadno generovat.          

Celkově jsem velmi vděčná za spolupráci s Erikou a vřele ji doporučuji všem, kteří hledají skvělého kouče, který je schopen pomoci jak v osobním životě, partnerských vztazích, tak v profesním růstu. 

Kristina Škrabalová
a Jan Klapsia

Helena Houdová

Snímek obrazovky 2022-01-25 v 16.22_edit
Helena%20Headshot_edited_edited.jpg

Jana Bínová

Snímek obrazovky 2021-11-21 v 12.26_edit

life coaches

fotografka ženské duše

Eriku jsme oslovili na úplném začátku našeho projektu, kdy to byl zatím jen nápad v našich hlavách. Nevěděli jsme, jak to konkrétně uchopit, jak tenhle nápad přenést skutečně do reality. Erika nás v tomhle parádně nasměrovala. Trávila čas zjišťováním toho, jak o tom přemýšlíme, kam s tím míříme, čeho chceme dosáhnout. A na základě toho nám pomáhala rozplétat spletenec konkrétních kroků, které bylo třeba udělat, aby z nápadu vznikl konkrétní projekt. Pomohla nám projekt nejen dopodrobna zformulovat a popsat, ale také nás upozornila na to, co všechno si potřebujeme ujasnit předtím, než s tím půjdeme reálně do světa. Celou dobu nám pak byla po ruce pro rychlou podporu a feedback ke všem jednotlivým krokům v rámci kampaně. Myslím, že jsme zvolili tu je nejlepší možnou podporu pro rozjezd našeho projektu.

Spolutvoření s Erikou je manifestace mého snu. Snu, kde ženy nestojí proti sobě v soutěžení a srovnávání, ale v lásce a respektu jedna k druhé, kde oslavují každá svoji jedinečnost a talenty. Já oslavuji Eriky dar vytvořit mi bezpečný prostor v oblasti byznysu tak, abych já se mohla soustředit na tvoření. Říkám Erice můj byznys Guru. Vede mne v oblasti strategickych rozhodnuti, marketingu a komunikace s klienty. Pomáhá směřovat moje dary tak, abych je mohla sdílet s co nejvštšim počtem úžasných žen i mužů. Pokud potřebujete někoho, kdo Vám pomůže nastartovat nebo rozvíjet Vaše dary, Erika to udělá profesionálně, empaticky i intuitivně zároveň.

Konzultace s Erikou, mi na moje podnikání poskytla nadhled a přiměla mě uvažovat jazykem mých klientek. Musím říct, že od té doby na svoje podnikání koukám úplně jinýma očima a dělám odvážné kroky směrem k vysněnému cíli. Moc děkuji a těším se na další výživnou konzultaci

Pavla Jasmine

WhatsApp%20Image%202020-09-07%20at%2020_

Děkuji Ti Eri, za to, žes mi přišla do života v pravou chvíli, když je žák připraven, učitel přijde. Děkuji Ti za to, že si mi upřímně ukázala mé nedokonalosti v marketingu, sama bych je nenašla a jsou tak důležité pro podnikání v dnešním světě, děkuji za odvahu, kterou si mi ukázala, že můžu v životě vše, stačí, komunikace, podpora, důvěra a oslovení. Děkuji Ti za největší krok, který si mi ukázala a to je ukotvení a vrácení se zpět k tomu, co chci předávat a co je moje poslání. Děkuji za cestu, směr, trpělivost, energii, kontakty, doporučení a za tvoji lásku a podporu.  

 

Moc Ti děkuji za vše s láskou 🙏  

Pavla Jasmine ❤️

Lucie Dolejší

lucie-dolejsi_edited.jpg

Díky spolupráci s Erikou jsem zhmotnila svůj sen do reality. Za pomoci jejího provázení jsem si začala žít své poslání. Stala jsem se průvodcem osobního rozvoje dětí a jejich rodičů a vytvořila úžasný seberozvojový kurz Šťastné a spokojené dítě aneb Cesta za svým pokladem. Díky jejím konzultacím a radám, jsem vše stihla za velmi krátkou dobu a dokázala se na vše dívat z více úhlů pohledu a na nic důležitého nezapomněla.

Děkuji Eriko, že díky tobě můžu. 

Nela Mülleerová

WhatsApp Image 2020-10-06 at 17.49.16.jp

Děkuji Eriko, za tvé skvělé rady, které mi pomohly k zakotvení

a zaměření se na to, co chci předávat a co miluji a to je téma Ženství. Tvé rady byly pokaždé skvěle mířené a velice mi pomohly.  Děkuji Ti za to, že jsi mě zvedla ze židle a nenechala jenom snít.

S láskou Nela

webprofil-scaled_edited_edited.jpg

petramatysova.cz

Petra Matysová

work-life balanc koučka

Erika mi velmi pomohla srovnat si myšlenky v období důležité životní změny. Uzavírala jsem jednu etapu mého podnikání a otevírala novou. Cyklila jsem se v myšlenkách a měla strach pustit staré pro nové. Erika správně pojmenovala, co se mi děje a proč. Měla jsem pocit, že ve mně čte jako v otevřené knize, protože se naprosto přesně trefila s tím, co teď aktuálně potřebuji. Ze spolupráce jsem odcházela uvolněná, klidná, s vědomím, že už přesně vím, jak dál a co dělat, abych si ten celý proces užívala. Dokonale to zapadlo. Moc děkuji a doporučuji.

Klára Skálová

Klara-3-e1628509111741_edited.jpg

jasnovidka

Ludmila Bakonyi Selingerová

Snímek obrazovky 2021-11-21 v 12.21_edit

S Erikou a jejím láskyplnným mento-koučingem jsme si hned padly do oka a našly nový způsob prezentace, organizace i stěžejní body, na které se teď soustředit. Co bylo na tom nejlepší a jiné? Bylo to neskutečně lehké, Eri totiž cítí, co potřebujete a dá tomu řád. Děkuju, protože mi dodala odvahu vyskočit na další schod.

Na konzultaci jsem šla proto, že mám jako multipotenciálka několik  projektů a potřebovala jsem si sladit web, aby byl pro návštěvníky srozumitelný. Erika hned vše pochopila, dala mi opravdu trefné rady

a sypala z rukávu jeden super nápad za druhým. Líbilo se mi, že se umí na člověka hned nacítit a nabízet řešení přesně v souladu, s jeho linkou. Těším se až zapracuji výstupy z našeho rozhovoru a budu se moci na další konzultaci posunout opět dál. Pomohla mi hlavně

s budováním mého profilu a interpretací mé odbornostia úspěchů. Doporučuji!

Darina B.

zakladatelka značky lulaby

WhatsApp Image 2020-05-19 at 16.24_edite

Myslím, že je opravdu důležité potkat se v životě s tou správnou „duší“, jenž je schopná lidsky pochopit, nasměrovat i vyřknout to, co se sice vám nemusí úplně zpočátku zamlouvat, nicméně co vlastně uvnitř sebe samé již dávno víte, ale obáváte se. Jednoduše pořád vám může chybět to pověstné nakopnutí, motivace nebo i vědomosti z marketingu a obchodu.  

 

Děkuji Erice, mé milé, původně spolužačce, ale především přítelkyni

i rádkyni. Vzdělané, inspirativní a velmi energické ženě, jenž je zároveň intuitivním člověkem, který umí nakopnout, dělat co chcete opravdu Vy samé.

Zuzana K.

K Erice jsem přišla po rozpadu dlouholetého vztahu. Měla jsem pocit, že přede mnou nic není – to, co jsem mnoho let budovala, najednou přestalo existovat. Erika mi pomohla nastavit si před sebou opět vlastní cestu. Postupnými kroky si vracet svou sebehodnotu a získávat radost z kontaktu s lidmi. Díky dobře zacíleným otázkám jsem objevila nové náhledy na situace, které jsou pro mě paralyzující. Společně jsme hledaly metody, jak mohu s těmito situacemi pracovat. Před tím, než se odehrají, a nebo přímo v nich. Změna pohledu na ně je jedním z velkých přínosů, které mi koučink s Erikou dal. Při seznamování se s vnitřními sabotéry jsem objevila mentální programy, které mě brzdí, a co s tím mohu udělat. Důležité byly také návody na práci s tělem a pohybem – před krizovými situacemi, během nich i po nich. Oceňuji komplexnost metod, s nimiž Erika pracuje. Také sdílení osobních zkušeností bylo velmi podpůrné.

Jana Eva Czernerková

elfská terapeutka

S Erikou jsem měla příjemný půlhodinový mentoring. :) Dostala jsem nálož tipů, jakým způsobem můžu své téma dostat mezi větší množství lidí. Super přínosná půlhodinka. :) Moc děkuju a doporučuju všem, kteří třeba právě teď stojí  na místě a rozmýšlí se, jak své podnikání posunout dál.

Lucie Letochová

lektorka angličtiny

Před konzultací jsme byla trochu nesvá, ale Erika dokáže vnést do rozhovoru svou energii a člověk pak přemýšlí jinak než je zvyklý. Hodně věcí, o kterých jsme se okolo mého podnikání bavily jsem tušila nebo věděla, ale během konzultace jsem si uvědomila, že ty věci opravdu MŮŽU udělat. Že nemusím čekat na svolení. To způsobilo asi největší rozbřesk v mých představách o mém podnikání. Erika mi taky podala pohled zvenčí a propojila některé věci, které jsem nedokázala vidět, takže konzultaci určitě doporučuji těm, co si chtějí udělat jasno v tom, v čem momentálně tápou.

Lucie Mokošová

Wanda Wélanga

umělkyně

průvodkyně životní proměnou

Když už nevíte, co děláte dobře a co ne, když potřebujete pohled na vaši práci někoho zvenčí, kdo vám pomůže s dalšími možnostmi, když máte pocit, že už jste na cestě a zapracovali jste na své tvorbě/práci/podnikání a teď byste se rádi posunuli dál, jen nevíte přesně kudy, jak či kam, pak můžu doporučit hovory/směrování/práci s Erikou 🙂👍❤️ dala mi typy, na co si dát pozor, jak na webu, tak fb, a spoustu návrhů, kde a jak se zviditelnit a získat si a zaujmout zákazníky 🙂 rozhodně mám kam se teď zas posunout a až si zapracuji na těchto krocích, budu ráda, když se o dalších možnostech s Erikou pobavíme, protože čím více jsme ponoření ve své tvorbě, v tom svém světě, tím více bereme spoustu věcí jen jedním úhlem pohledu, a je dobré, když se vám na něj podívá někdo nezaujatý, ale pro věc zapálený, kým Erika rozhodně je. 

Velice děkuji Erice za byznys konzultaci. Bylo to velmi příjemné a dověděla jsem se spoustu užitečných rad a nápadů. Na Erice se mi velice líbí, že je velmi napojená na svojí intuici a skvělé nápady jak vylepšit mé podnikání krásně proudily. Nejdůležitější pro mě, ale bylo uvědomění, že moje podnikání doopravdy musí být se mnou v souladu a integritě. Dříve jsem to už věděla, ale během sezení jsem to konečně pocítila a uvědomila jsem si co to znamená. Erika je velmi sympatická a moc mě to s ní bavilo. Velice doporučuji a budu se těšit na další spolupráci, protože to doopravdy stojí za to.

Tereza Smolíková

Snímek obrazovky 2021-01-01 v 20.29_edit

Věřím, že Ti správní lidé nám přichází do života přesně ve chvíli, kdy jsme na to připraveni.“ Díky Erice proměňuji svůj sen Svobodného učení v realitu. Erika je člověk na správném místě. Dokázala otevřít dveře, které mi byly doposud zavřeny, dokázala mě podpořit

a podržet ve chvílích, kdy jsem měla pocit, že nic z toho, co dělám, nemá žádný smysl. Poskytla mi spoustu cenných rad, zejména

v oblasti marketingu, o kterém jsem do té doby nevěděla téměř nic. Děkuji Eri, že jsem díky Tobě našla sama sebe. 

Anna Taliánová

Snímek obrazovky 2021-11-23 v 10.12_edited.jpg

Setkání s Erikou a její podpora na mé cestě za mým splněným snem Lázní ženských duší mi přineslo obrovské množství informací, podpory a skvěle nastavené ukazatele na podnikatelských křižovatkách. Velmi si cením Eričiných zkušeností z oblasti marketingu, jejích praktických vhledů i nacítění jedinečnosti mého projektu. Erika dokáže skvěle skloubit praktický odhad možností projektu s ženskou vnímavostí, podporou a péčí, která v marketingových kruzích není úplně běžná, ale o to více potřebná. Eriko, děkuji, že i díky Tobě, Tvým vhledům, inspiracím, Tvé otevřenosti i Tvého podporujícího úsměvu mohu žít své poslání. Přeji Ti hodně štěstí na cestě za Tvými sny a budu se těšit, že se třeba naše cesty zase propojí a vznikne něco hlubokého a krásného, co otevře srdce dalším ženám na jejich cestě.

Anna

Reference life koučinku

Ref life koučink

Jana Pulitová

Eva Ditlová

Konzultace s Erikou byla výstižná, obohacující, dostala jsem tipy k dalšímu směřování, a hlavně - řekla mi, že všechny situace se dějí pro mě ❤ taky mě utvrdila v tom, že se nemusím hnát někam, co pro mě není přirozené. V budoucnu bych se na Eriku určitě obrátila.

Díky koučinku s Eriko, které jsem pravidelně absolvovala po dobu 10-ti týdnů, jsem začala znovu vnímat svou vnitřní sílu, můj život i pohled na něj se prosvětlil a vztahy s okolím i k sobě samé se posunuly zase o kousek dál-tím správným směrem. Děkuji, Eva

K. Smejkalová

Erika je jedinečný člověk a profesionál, který mě provedl obtížnými životními kroky a dodal odvahu se posunout dal. Její vhledy a metody jsou unikátní v tom, že dokáže rozpoznat místa, kde člověk potřebuje podpořit a najít nástroje, o které se můžeme opřít. Jsem Erice velmi vděčná za její dary, které předává dal. Pokud potřebujete v životě posunout, ať už v profesionální či životní situaci, mohu spolupráci s Erikou jen doporučit❤️ 

Zdenka Svobodová

malířka a tvůrkyně webů

Eriku by měly potkat všechny ženy,  kterým v životě chybí poslání, ale také ty, které jeho volání cítí a neví, jak jej naplnit.

Iva Bernát Votavová

Snímek obrazovky 2022-12-27 v 10.57_edited.jpg

organizátor zájezdu CA

Byla jsem zacyklená ve svém světe, co všechno musím, co se nepovedlo, co je potřeba udělat pro ostatní, jakou si mám vybrat práci, jak opečovat vše v rodině. Pravidelný koučink s Erikou mi přinesl úplně jiný pohled na vše v mém životě. Vidět možnosti a nová řešení a díky tomu získat klid v srdci. Doporučuji se věnovat sama sobě, díky Erice jsem se celkově tak nějak rozsvítila zpět k radostnému životu.  

bottom of page