top of page

Business mentoring

DSC_2120.jpg

Máte nápad na podnikání a nevíte jak ho uchopit? Pomůžu vám krok za krokem od začátku až do konce s jeho realizací. Podělím se s vámi o své zkušenosti z oblasti marketingu. Business mentoring se mnou je jednoduše podnikání v lehkosti, rychlosti, radosti, v souladu s Vaší energií.

Life koučink se mnou je specifický tím, že probíhá ve veliké lehkosti, i když se dotýkáme hlubších témat. Vedu vás tak, abyste si každý našel odpovědi na své otázky sám v sobě, protože v každém z nás je ukryta celá naše pravda.

Image by Mimipic Photography

Life koučink

Hledáte cestu k osobnímu růstu a lepšímu sebepoznání? Připojte se k nám na výjimečnou pouť v přírodě v okolí Říčan.  Pomůžu vám objevit nové perspektivy, nalézt řešení vašich problémů a dosáhnout vašich cílů, zatímco se ponoříte do krásy okolní přírody.

Koučink v přírodě

erika_marketa-0017.jpg

Mám zkušenosti z korporátu, středního podniku i městského úřadu. Říkají o mě, že „kouknu a vidím“. Díky zkušenostem i citu pro lidi Vám pomohu identifikovat brzdy a tahouny ve vašem týmu. Navrhnu konkrétní opatření a společně nastavíme optimální fungování celé organizace včetně motivace vedoucích.

DSC_2079-2.jpg

Pro firmy

Life coaching

Image by Mimipic Photography
favicona.png

Neváhejte a ozvěte se.

S čímkoliv pomůžu nebo poradím.

DSC_1848-8.jpg
Kontakt
bottom of page