top of page

O mně

Jsem Erika. Life kouč, business mentorka a marketing managerka. Mám dar silné empatie a rozpoznám tak v lidech jeijich talenty. Umím odemknout jejich jedinečný potenciál a nakopnout je do toho, aby žili své poslání. Provázím své klienty ve všech životních situacích na jejich cestě za sebepoznáním a to s lehkostí a empatií. Jsem kreativní a dokáži zhmotnit nápady a sny svých klientů tak, aby se stali realitou. Mojí vášní je nakopávat ostatní do akce jak v byznysu, tak i v životě. Proto se zaměřuji především na start-up projekty. 

 

Mojí profesí, kterou miluji a kterou se zabývám celý svůj život je marketing. Mám více jak dvacetileté zkušenosti ze světa marketingu a reklamy, které jsem získala jak za své působení ve velkém korporátu, tak i v reklamní agentuře až do současnosti, kdy vedu marketingové oddělení ve firmě, která je pro mě srdcovou záležitostí. Svou práci nemohu nazvat jinak než DREAM JOB. 

Baví mě  motivovat lidi, aby následovali svůj sen a zorganizovat, aby se stal skutečností.
DSC_1599-2.jpg

„Chceš-li postavit loď, nesvolávej muže, aby se vydali kácet stromy, nedávej rozkazy a nerozděluj práci. Nauč je spíše touze po vzdálených a nekonečných mořích.“

 Antoine de Saint-Exupery

DSC_1699.jpg

Jelikož cítím, že mám předávat své zkušenosti dál a motivovat i ostatní k jejich DREAM JOBu, Pomáhám proto druhým na cestě za jejich vysněným podnikáním. Jsem velmi kreativní a vidím věci z nadhledu. Vnáším do věcí řád a pořádek. Své know how neustále zdokonaluji sebevzděláváním v různých oblastech seberozvoje. Proto v konzultacích se mnou narazíte na pojmy jako je pozitivní psychologie, human design, práce s vnitřními sabotéry, vizualizacemi, zpocitňováním, role playing a využívám i nástroje klasického koučinku. 

Každý z nás si zaslouží proměnit svou jedinečnost ve svůj splněný životní sen.

Podcast

V human designu jsem Projektor. To znamená, že jsem tu proto, abych vedla a učila druhé na cestě za jejich úspěchem. Mým hlavním darem je empatie, lehkost, radost, nadhled a řád.  Umím usměrňovat životní sílu druhých lidí tak, aby ji uměli lépe využívat v souladu sami se sebou a tím i usnadnili průběh toho, co se jim v životě odehrává. Mám v sobě silnou energii, kterou druhé nakopávám a rozhýbávám v nich jejich hnací motor do akce. Vnáším do lidských životů inspiraci, motivaci a řád do jejich nových kvalit života. Proto se zabývám i životním koučinkem, kdy s mými klienty objevujeme jejich talenty a odemykáme jedinečný potenciál, dotýkáme se pojmů jako je sebehodnota, sebeláska, sebepéče a životní síla. 

Image by Yusuf Evli

Můj deník vděčnosti

Jsem také autorka motivačního zápisníku “Můj deník vděčnosti” - průvodce na každodenní cestě k pozitivnějšímu vnímání sebe sama i okolí. 111 stránek poskytujících prostor pro zapisování nejen toho, za co jste vděční, ale také inspirativní prostor pro formulaci vašich myšlenek a přání.    

Při tvorbě deníku jsem vycházela ze svých zkušeností z osobního rozvoje a své podstaty. Ráda motivuji lidi k následování svých snů a k jejich realizaci. Zastávám heslo NIC NENÍ NEMOŽNÉ.    

Pravidelným zapisováním do deníku vděčnosti dojdete malými krůčky k velkým věcem. Zároveň koupí každého deníku přispějete 5 % na Nadační fond Kapky naděje.  

IMG_4256.jpg
05.jpg
Kontakt
bottom of page