top of page
DSC_1848.jpg

Life koučink

Můj koučink není klasický koučink, i když to, co dělám koučinkem nazývám. Koučink se mnou je silně motivující a nakopávající. Stejně jako moje životní energie, kterou Vám na koučinku předám a tím rozpohybuji Vaší tvůrčí sílu ve vás samotných. Zabývám se celostním koučinkem ze všech oblastí života jako je například motivace, sebehodnota, sebevědomí, sebeláska, vztahy, ale i práce, touhy či potřeby, protože všechno se vším souvisí. 

Jsem silně empatická, což znamená, že se na člověka umím nacítit až na úroveň jeho duše.  Tím urychluji proces seznamování a objevování klienta a moje koučinky jsou tak maximálně rychlé, transformační a efektivní. Umím rozpoznat v každém jedinci jeho talenty a odemknout potenciál pro jeho další růst.

Kombinuji několik nástrojů z oblasti klasického koučinku, mentoringu, zpocitňování, prací s vaší vnitřní silou, vnitřními sabotéry a využívám i nástroje jako je human design, numerologie a vizualizace.  Ty největší změny se dějí uvnitř vás samotných. Proto se na začátku každého coachingu podíváme na Vaše osobní nastavení. Před každým coachingem ode mne dostanete formulář k vyplnění, abych se mohla dobře připravit a Váš čas a peníze do něj investované jsme využili naplno.

Image by Patrick Langwallner

Co vám koučink se mnou dá?

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Pomohu Vám uvědomit si a vyjasnit si kam máte ve svém životě směřovat.

 

Pomohu nastavit Váš mindset tak, aby jste se každé ráno mohli těšit na nový den.

 

Pomohu Vám hnout se z místa, pokud stojíte před rozhodnutím a neumíte se rozhoupat.  

 

Pomohu Vám objasnit, proč se Vám některé věci dějí stále dokola a jak z nich vystoupit.

 

Pomohu Vám srovnat si životní priority a udělat si ve svém životě pořádek.

 

Nakopnu Vás a vy se tak vydáte na svou cestu plni energie, elánu a chuti do života.

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Konzultace můžeme mít osobně v Praze a okolí nebo online jako videocall přes Zoom nebo whats up. 

30 min koučinku zdarma k vyzkoušení, o čem koučink je a ke zjištění, v čem by vám mohl pomoct. 

Form coaching
Objednat se

Děkuji za objednání

* Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Erika Straškrabová, Šípková 1877/9 , 251 01 Říčany, IČO: 09191127) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

KONTAKT
bottom of page