top of page
DSC_2120-2.jpg

Business mentoring

Nastala přelomová doba, doba, kdy se rozpadá staré a začíná nové. Věk Vodnáře nám přináší neuvěřitelné možnosti v oblasti tvoření a seberealizace. Spousta lidí začíná tvořit nové věci a ty, co se drželi toho strarého se postupně aktualizují, aby mohli pomoci tvořit Nový svět.  

Co je business mentoring nové doby? Je to jednoduše podnikání v lehkosti, rychlosti, radosti, v souladu s Vaší energií. To jsou energie nové doby. Pokud jste v souladu sami se sebou, se svou duší a jednáte-li v rámci svého energetického nastavení a v pravdě, věci se dějí ve Váš prospěch.  Pokud se naučíte pracovat ve svém základním nastavení a naplno se naučíte využít Vaše schopnosti a talenty správně, aniž byste šli do rezerv, bude vám Vaše podnikání fungovat. 

Cítíte, že je načase udělat ve svém životě změnu a věnovat se opravdu tomu, co vás bude naplňovat?

Chcete, aby vaše práce byla zároveň vaším koníčkem?  

Pomohu Vám nakopnout Vaše podnikání a postavím Váš projekt na nohy. Předám Vám konkrétní kroky a řešení pro realizaci Vašeho podnikatelského záměru. Pojmenuji Vaše silné stránky které byste měli v každodennosti vyživovat a následně s nimi pracovat. Sestavím Vaše priority tak, abyste maximálně efektivně mohli využít Váš čas a nemuseli tak prokrastinovat nebo se zabývat zbytečnými věcmi. Díky tomuto plánu povedou Vaše kroky jistě k úspěchu a vy dotáhnete věci do konce.

DSC_2079-2.jpg

Co vám mentoring se mnou dá?

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Pomohu Vám poznat Vaše základní nastavení a rozklíčovat Váš potenciál.

Pomohu Vám s Vašimi strachy a překážky, protože každý má v sobě něco, přes co se nedokáže přenést, díky svému vnitřnímu nastavení.

 

Nastavíme správný money mindset, tak, aby jste s ním byli v pohodě a zároveň Váš business vydělával. 

Postavíme společně Váš byznys přesně na míru tomu, co je v současné době pro Vás aktuální a maximálně efektivně rozvrhneme Váš čas a energii tak, abyste mohl/a tvořit v souladu se všemi okolnostmi (rodina, čas, finance).

Já Vám pomohu sestavit seznam priorit a nastavit si časový harmonogram jednotlivých kroků, které Vás spolehlivě dovedou za Vašim úspěšným businessem .

Konzultace můžeme mít osobně v Praze a okolí nebo online jako videocall přes Zoom nebo whats up. 

favicona.png
favicona.png

30 min mentorigu zdarma k vyzkoušení, o čem mentoring je a ke zjištění, v čem by vám mohl pomoct. 

Life coaching
DSC_1848.jpg

Life koučink

Můj koučink není klasický koučink, i když to, co dělám koučinkem nazývám. Koučink se mnou je silně motivující a nakopávající. Stejně jako moje životní energie, kterou Vám na koučinku předám a tím rozpohybuji Vaší tvůrčí sílu ve vás samotných. Zabývám se celostním koučinkem ze všech oblastí života jako je například motivace, sebehodnota, sebevědomí, sebeláska, vztahy, ale i práce, touhy či potřeby, protože všechno se vším souvisí. 

Jsem silně empatická, což znamená, že se na člověka umím nacítit až na úroveň jeho duše.  Tím urychluji proces seznamování a objevování klienta a moje koučinky jsou tak maximálně rychlé, transformační a efektivní. Umím rozpoznat v každém jedinci jeho talenty a odemknout potenciál pro jeho další růst.

Kombinuji několik nástrojů z oblasti klasického koučinku, mentoringu, zpocitňování, prací s vaší vnitřní silou, vnitřními sabotéry a využívám i nástroje jako je human design, numerologie a vizualizace.  Ty největší změny se dějí uvnitř vás samotných. Proto se na začátku každého coachingu podíváme na Vaše osobní nastavení. Před každým coachingem ode mne dostanete formulář k vyplnění, abych se mohla dobře připravit a Váš čas a peníze do něj investované jsme využili naplno.

Image by Patrick Langwallner

Co vám koučink se mnou dá?

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Pomohu Vám uvědomit si a vyjasnit si kam máte ve svém životě směřovat.

 

Pomohu nastavit Váš mindset tak, aby jste se každé ráno mohli těšit na nový den.

 

Pomohu Vám hnout se z místa, pokud stojíte před rozhodnutím a neumíte se rozhoupat.  

 

Pomohu Vám objasnit, proč se Vám některé věci dějí stále dokola a jak z nich vystoupit.

 

Pomohu Vám srovnat si životní priority a udělat si ve svém životě pořádek.

 

Nakopnu Vás a vy se tak vydáte na svou cestu plni energie, elánu a chuti do života.

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Konzultace můžeme mít osobně v Praze a okolí nebo online jako videocall přes Zoom nebo whats up. 

30 min koučinku zdarma k vyzkoušení, o čem koučink je a ke zjištění, v čem by vám mohl pomoct. 

erika_marketa-0017.jpg

Koučink v přírodě

1/2 denní či celodenní koučovací procházky v okolí Říčan u Prahy 

Hledáte cestu k osobnímu růstu a lepšímu sebepoznání? Připojte se k nám na výjimečnou pouť v přírodě v okolí Říčan.  Pomůžu vám objevit nové perspektivy, nalézt řešení vašich problémů a dosáhnout vašich cílů, zatímco se ponoříte do krásy okolní přírody.

1/2 denní procházka v lesích u Říčan u Prahy

3,5 hod. koučovací procházka 

Co můžete očekávat

1.

2.

3.

4.

Individuální pozornost: Každá vycházka je navržena tak, aby plně odpovídala vašim individuálním potřebám a cílům. Jako kouč budu s vámi krok za krokem, abychom společně prozkoumali vaše přání a potřeby.

Přírodní terapie: Příroda má léčivou moc. Během našich vycházek budeme využívat prostředí okolní přírody jako inspirační zdroj, který nám pomůže objevit nové myšlenky, nalézt klid a vyrovnat se s výzvami.

Aktivní přístup k řešení problémů: Neomezujeme se jen na rozhovory. Společně se vydáme na pěší výlety, které budou aktivně podporovat váš proces učení a růstu. Fyzická aktivita může být klíčem k odhalení nových perspektiv a překonání překážek.

Podpora a povzbuzení: Budu vaším průvodcem a podporovatelem na cestě k dosažení vašich cílů. S mým profesionálním vedením a empatií vám pomohu objevit vaše silné stránky a překonat překážky na cestě k úspěchu.

erika_marketa-9980.jpg
Objednat se

Děkuji za objednání

* Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Erika Straškrabová, Šípková 1877/9 , 251 01 Říčany, IČO: 09191127) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

fomulář mentoring
KONTAKT

Proč koučink v přírodě?

favicona.png
favicona.png
favicona.png
favicona.png

Prožijte osvěžující zážitek: Odpoutejte se od každodenního shonu a prožijte relaxaci a obnovu v krásné přírodě.

Najděte novou inspiraci: Příroda je zdrojem nekonečné inspirace. Pomůže vám otevřít mysl a najít nové perspektivy na vaše problémy.

Posílení duševního zdraví: Pobyt venku a pohyb v přírodě má pozitivní vliv na duševní zdraví a pocity blaha.

Získání jasnějšího pohledu: Díky odpojení od rušného městského prostředí budete mít možnost jasněji uvažovat a lépe se soustředit na řešení svých problémů.

Razervujte si svojí cestu k osobnímu rozvoji.

bottom of page