top of page
erika_marketa-0017.jpg

Koučink v přírodě

1/2 denní či celodenní koučovací procházky v okolí Říčan u Prahy 

Hledáte cestu k osobnímu růstu a lepšímu sebepoznání? Připojte se k nám na výjimečnou pouť v přírodě v okolí Říčan.  Pomůžu vám objevit nové perspektivy, nalézt řešení vašich problémů a dosáhnout vašich cílů, zatímco se ponoříte do krásy okolní přírody.

1/2 denní procházka v lesích u Říčan u Prahy

3,5 hod. koučovací procházka 

Co můžete očekávat

1.

2.

3.

4.

Individuální pozornost: Každá vycházka je navržena tak, aby plně odpovídala vašim individuálním potřebám a cílům. Jako kouč budu s vámi krok za krokem, abychom společně prozkoumali vaše přání a potřeby.

Přírodní terapie: Příroda má léčivou moc. Během našich vycházek budeme využívat prostředí okolní přírody jako inspirační zdroj, který nám pomůže objevit nové myšlenky, nalézt klid a vyrovnat se s výzvami.

Aktivní přístup k řešení problémů: Neomezujeme se jen na rozhovory. Společně se vydáme na pěší výlety, které budou aktivně podporovat váš proces učení a růstu. Fyzická aktivita může být klíčem k odhalení nových perspektiv a překonání překážek.

Podpora a povzbuzení: Budu vaším průvodcem a podporovatelem na cestě k dosažení vašich cílů. S mým profesionálním vedením a empatií vám pomohu objevit vaše silné stránky a překonat překážky na cestě k úspěchu.

erika_marketa-9980.jpg

Proč koučink v přírodě?

favicona.png
favicona.png
favicona.png
favicona.png

Prožijte osvěžující zážitek: Odpoutejte se od každodenního shonu a prožijte relaxaci a obnovu v krásné přírodě.

Najděte novou inspiraci: Příroda je zdrojem nekonečné inspirace. Pomůže vám otevřít mysl a najít nové perspektivy na vaše problémy.

Posílení duševního zdraví: Pobyt venku a pohyb v přírodě má pozitivní vliv na duševní zdraví a pocity blaha.

Získání jasnějšího pohledu: Díky odpojení od rušného městského prostředí budete mít možnost jasněji uvažovat a lépe se soustředit na řešení svých problémů.

Razervujte si svojí cestu k osobnímu rozvoji.

FORM OBJEDNANI
Objednat se

Děkuji za objednání

* Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Erika Straškrabová, Šípková 1877/9 , 251 01 Říčany, IČO: 09191127) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

KONTAKT
bottom of page