top of page

Termín: 14. -16. 6. 2024

IMG_5117.jpeg

Pouť Českým rájem

Chceš zažít menší escape z reality všedního dne, odpočinout si od běžných starostí, dopřát si čas pro sebe, vyčistit si hlavu a znovu se spojit se sebou a s přírodou? Spát pod širákem a užít si večery u ohně s prima partou? Pojeď se mnou do ráje! Pro partu nadšenců jako jsem já pořádám mentální čistku v Českém ráji. Užijeme si jak práci se sebou tak i sdílení a spoustu legrace, navštívíme krásná místa v Českém ráji. Zakusíme sílu přírody jak ve skalách, tak i u vody. Spojíme se se všemi 4 živly. A hlavně vypneme hlavu, ujdeme pár kilometrů a příjdeme na jiné myšlenky. Po cestě nás čeká spousta legrace, chůze na boso, spojení s přírodou, spaní pod širákem, společné vaření, cvičení, zpívání, tančení, oheň, válení sudů, sdílení, mindfulness cvičení, krátké meditace a třeba nějaké to překvapení.    

Víkend: 14. -16. 6. 2024    

Lokalita: Český ráj   

Podrobnější informace

Místo setkání: Turnov nádraží 16 hod.   Možnost společného odjezdu vlakem z Prahy hl. nádraží vlakem v 15:23, nebo naskočení po cestě, kdekoliv na trase Praha-Turnov.  

Je možné koupit hromadnou jízdenku pro cestující z a do Prahy, ale je potřeba hlásit alespoň týden dopředu.    

 

Ubytování: ve vlastním spacáku pod širákem a v teepee    

 

Jídlo: Společné vaření v kotlíku nebo co si ulovíme po cestě. Po cestě uděláme společný nákup v Turnově. Po cestě uděláme společný nákup, počítejte s tím, že si ho rozdělíme mezi sebe do batůžků. Večeři si uvaříme také společně a obídek si ulovíme po cestě.    

 

Co sebou: Každý si prosím vezměte svůj hrnek, ešus, příbor, lahev na vodu, nůž, hygienu, spacák, karimatku, plavky, čepici, vhodný batoh na záda, vhodnou turistickou obuv, případně hudební nástroj a co nejméně věcí.    

 

Cena: 2.500,- Kč/os.  

V ceně není zahrnuto jídlo a jízdné Praha-Turnov-Praha  

IMG_2540.jpeg

Program putování:

favicona.png

Pátek 14. 6.

Náš program zahájíme v pátek v 16 hod. v Turnově na nádraží. Někdo již po cestě ve vlaku z Prahy. Z Turnova vyrazíme pěšky na Zrcadlovou kozu ca 3 km. Noc strávíme v teepee, uvaříme si společně k večeři guláš v kotlíku. Posedíme u ohně, posdílíme své příběhy a můžeme si něco i zazpívat.

Sobota 15. 6.

V sobotu ráno se probudíme malým protažením a očistou v řece Jizeře, nasnídáme se a vyrazíme na pouť po Klokočských skalách, kde budeme zastavovat a praktikovat krátká zpřítomňovací cvičení. Po cestě půjdeme v tichosti, abychom se co nejvíce mohli propojit s přírodou a sami se sebou. Pouze v zastávkách budeme sdílet.  

Oběd: Centrum Kairos  

Po obědě vyrazíme na hrad Rotštejn. Večer si najdeme místo ke spaní ve skalách a posedíme u ohně, opečeme buřty nebo uvaříme společnou večeři v kotlíku, zatančíme, zazpíváme, posdílíme naše příběhy.    

Neděle 16. 6.

Ráno si krátkou meditací, nasnídáme se a po snídani vyrazíme na krásný výlet přes Besedické skály na Malou skálu cca. 10 km.  

Oběd: Boučkův statek  

Odjezd vlakem z Malé skály do Prahy  

Po cestě nás čeká spousta legrace, chůze na boso, spojení s přírodou, spaní pod širákem, společné vaření, cvičení, zpívání, tančení, oheň, válení sudů, sdílení, mindfulness cvičení, krátké meditace, spojení se s přírodními živly.    

 

Přihlásit se můžeš ZDE

 

Omezená kapacita max. 6 lidí.

favicona.png
favicona.png
KONTAKT
bottom of page