top of page
favicona.png

PROGRAM: NAKOPÁVÁK

Cítíte, že je načase udělat ve svém životě změnu a věnovat se opravdu tomu, co vás bude naplňovat?  

Chcete, aby vaše práce byla zároveň vaším koníčkem?

Chcete naplno rozvinout svůj potenciál?

Máte v hlavě projekt a nevíš jak dál? Pojďte investovat svůj čas a energii do realizace vašeho životního poslání.

Chcete-li vybudovat svůj vlastní byznys, mám všechny klíče k tomu, abych Vám k pomohla odemknout Váš potenciál.  

Pomohu Vám nakopnout Vaše podnikání a postavím Váš projekt na nohy. Předám Vám konkrétní kroky a řešení pro realizaci Vašeho podnikatelského záměru. Pojmenuji Vaše silné stránky které byste měli v každodennosti vyživovat a následně s nimi pracovat. Sestavím Vaše priority tak, abyste maximálně efektivně mohli využít Váš čas a nemuseli tak prokrastinovat nebo se zabývat zbytečnými věcmi.

Díky tomuto plánu povedou Vaše kroky jistě k úspěchu a vy dotáhnete věci do konce. Pomůžu Vám zpracovat programy či strachy, které Vám brání vykročit tím správným směrem. Ukotvím Vaše nápady do hmoty. Sestavím Vám strategii Vašeho podnikání a byznys plán jednotlivých kroků. Předám Vám kontakty a doporučení na ty správné lidi, které Vám pomohou s Vaším webem, logem, visual identity a tak dále. A hlavně Vás mega namotivuji a vy tak začnete tvořit svůj byznys s neskutečnou radostí a lehkostí. 

Cena programu je : 25.000 Kč

V ceně je 5 x 60 min.koučinko-mentoringu Základní marketingová strategie Vašeho projektu. Komunikační strategie Vašeho projektu. Byznys plán jednotlivých kroků a priorit.

CHCI ŽÍT SVÉ POSLÁNÍ

SLUŽBY

''NEVÁHEJTE A OZVĚTE SE.

S ČÍMKOLIV POMŮŽU NEBO PORADÍM.''

bottom of page