top of page
DSC_2120-2.jpg

Business mentoring

Nastala přelomová doba, doba, kdy se rozpadá staré a začíná nové. Věk Vodnáře nám přináší neuvěřitelné možnosti v oblasti tvoření a seberealizace. Spousta lidí začíná tvořit nové věci a ty, co se drželi toho strarého se postupně aktualizují, aby mohli pomoci tvořit Nový svět.  

Co je business mentoring nové doby? Je to jednoduše podnikání v lehkosti, rychlosti, radosti, v souladu s Vaší energií. To jsou energie nové doby. Pokud jste v souladu sami se sebou, se svou duší a jednáte-li v rámci svého energetického nastavení a v pravdě, věci se dějí ve Váš prospěch.  Pokud se naučíte pracovat ve svém základním nastavení a naplno se naučíte využít Vaše schopnosti a talenty správně, aniž byste šli do rezerv, bude vám Vaše podnikání fungovat. 

Cítíte, že je načase udělat ve svém životě změnu a věnovat se opravdu tomu, co vás bude naplňovat?

Chcete, aby vaše práce byla zároveň vaším koníčkem?  

Pomohu Vám nakopnout Vaše podnikání a postavím Váš projekt na nohy. Předám Vám konkrétní kroky a řešení pro realizaci Vašeho podnikatelského záměru. Pojmenuji Vaše silné stránky které byste měli v každodennosti vyživovat a následně s nimi pracovat. Sestavím Vaše priority tak, abyste maximálně efektivně mohli využít Váš čas a nemuseli tak prokrastinovat nebo se zabývat zbytečnými věcmi. Díky tomuto plánu povedou Vaše kroky jistě k úspěchu a vy dotáhnete věci do konce.

DSC_2079-2.jpg

Co vám mentoring se mnou dá?

favicona.png
favicona.png
favicona.png

Pomohu Vám poznat Vaše základní nastavení a rozklíčovat Váš potenciál.

Pomohu Vám s Vašimi strachy a překážky, protože každý má v sobě něco, přes co se nedokáže přenést, díky svému vnitřnímu nastavení.

 

Nastavíme správný money mindset, tak, aby jste s ním byli v pohodě a zároveň Váš business vydělával. 

Postavíme společně Váš byznys přesně na míru tomu, co je v současné době pro Vás aktuální a maximálně efektivně rozvrhneme Váš čas a energii tak, abyste mohl/a tvořit v souladu se všemi okolnostmi (rodina, čas, finance).

Já Vám pomohu sestavit seznam priorit a nastavit si časový harmonogram jednotlivých kroků, které Vás spolehlivě dovedou za Vašim úspěšným businessem .

Konzultace můžeme mít osobně v Praze a okolí nebo online jako videocall přes Zoom nebo whats up. 

favicona.png
favicona.png

30 min mentorigu zdarma k vyzkoušení, o čem mentoring je a ke zjištění, v čem by vám mohl pomoct. 

Objednat se

Děkuji za objednání

* Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Erika Straškrabová, Šípková 1877/9 , 251 01 Říčany, IČO: 09191127) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

fomulář mentoring
KONTAKT
bottom of page